Referencie

Aktívne spolupracujeme s našimi zákazníkmi a tiež ich podporujeme. Na tejto stránke nájdete našich zákazníkov v Českej aj Slovenskej republike, ktorí značku InBody využívajú vo svojich zariadeniach.

 • Ahoj, volám sa Yveta a čoskoro oslávim svoje päťdesiatiny ? Už viac ako 20 rokov podnikám v oblasti tvarovania postavy a redukcie hmotnosti. Začala som kozmetickým salónom s lymfodrenážou, vacupressom, roleticom, kavitáciou, vibračnou plošinou a i. Na začiatku svojho podnikania som všetky jedálne lístky musela počítať, než mi prišla do cesty instantná potravina, ktorá je obohatená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Táto potravina je jednak rýchlejšia na prípravu, a tiež je vhodná na redukciu hmotnosti a hlavne je chuťovo mňam. Aby moji klienti presne vedeli, z čoho redukujú, tak som cca pred 10 rokmi začala uvažovať o kúpe prvého prístroja InBody. I keď jazdím na motocykli Harley Davidson (čo je pre nás motorkárov jahôdka na torte), tak ma cena za InBody celkom zaskočila. Na základe ceny som začala pátrať prečo, pre mňa „obyčajná“ váha, je za takú raketu. Pre jeho kúpu som sa rozhodla z dôvodu presnosti merania oproti iným váham a zároveň jednoduchosťou prezentácie výsledkov (a, samozrejme, na tom mal podiel majiteľ InBody Czech Republic, čo je veľký sympaťák). Postupom času som zistila, že si bez tohto pomocníka nedokážem predstaviť žiadnu svoju poradňu. V súčasnosti mám už sedem poradní zameraných na redukciu hmotnosti a hlavne na udržanie úbytku tuku, kde disponujem váhami od InBody. Z „obyčajnej“ váhy sa stala moja pravá ruka a najväčší pracant. Keďže mnoho ľudí má tendenciu klamať sami sebe, každý hneď vždy zmäkne a vyklopí pravdu po predložení podrobnej analýzy ich tela. S pribúdajúcimi poradňami vo mne stúpla túžba mať tie najlepšie prístroje InBody a ja veľmi ďakujem za to, že už máme tri váhy najvyššej kvality (InBody 770), čo, samozrejme, nemyslím tak, že InBody 230 je nejako zlá, aj touto disponujem a som za ňu vďačná. Za veľký benefit považujem, že majitelia InBody reagujú veľmi rýchlo na akýkoľvek problém či radu a dokonca nám sú ochotní poskytnúť všeobecné školenia, pokiaľ ide o našu problematiku. Preto nie je dôvod o tejto firme hovoriť inak ako v pozitívach. Majte sa a smejte sa. S úsmevom na perách, vaša Yvet.

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pán inžinier, 

  neviem, či píšem k tým správnym očiam, ale veľmi rada by som sa poďakovala týmto spôsobom pánu Dědkovi za neuveriteľnú pomoc, trpezlivosť a ochotu, ktorú mi už niekoľkýkrát preukázal v okamihu, keď malo moje InBody 230 problémy s databázou. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a som nadmieru spokojná. Starám sa oň denne s láskou a radosťou. Na vašej diagnostike som závislá ?, a tak v okamihu akejkoľvek komplikácie s programom, či s prepojením s mojím „retro“ PC, náležite spanikárim. ...... Je nutné podotknúť, že moje IT schopnosti sú na úrovni novorodenca, teda komunikácia so mnou v tomto smere je takmer nemožná.

  Preto by som veľmi rada ocenila neuveriteľnú schopnosť pána Dědka, ktorému sa už niekoľkýkrát podarilo urobiť so mnou „opravu“ na diaľku. Nechápem, ako to dokázal?. Jeho trpezlivosť, schopnosť vysvetľovania a pokoj si zaslúžia veľké uznanie a ja z celého srdca ĎAKUJEM. 

  Som rada, že som si zvolila diagnostiku od vás a ĎAKUJEM za skvelý servis, ktorý mi pán Dědek (aj mimo pracovného času!!!) už niekoľkýkrát poskytol ?

  Prajem vám všetkým veľa zdravia, úspechov a spokojných zákazníkov.

  S úctou Markéta Karasová ?

  Markéta Karasová

Jihomoravský kraj

Poradca Fitnescentrá zdravotnícke zariadenia školy a výskumné ústavy

BC. YVONA PROCHÁZKOVÁ

B Martinů 1116/63

679 61, Letovice

 • InBody R20

Cambridge Weight Plan Jeřelová Alexandra

Bratislavská 26

Hustopeče

 • InBody 230

Cambridge Weight Plan Martina Marková

Masarykovo náměstí 17

Kyjov

Cambridge Weight Plan Pelan Jan

17. listopadu 2192

Boskovice

 • InBody 230

Česká apotéka

Novinářská 6a,

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Dětská léčebna Křetín

Křetín č.p. 12

679 62 Křetín

Fit Studio Slavkov

U Synagogy 258
684 01 Slavkov u Brna

 • InBody R20

Fitness club Gottvald

Nádražní 5
682 01 Vyškov

 • InBody 230

Ing. Jana Strecková - iFit.cz

Masarykovo nám. 18

Letovice

 • InBody 230

Joliesse Studio

Velkomoravská 2,
695 01 Hodonín

 • InBody 230

LAURA fitness

Rooseveltova 19
669 02 Znojmo

 • InBody 230

Lenka Krejstová

Pražská 3b

Blansko 

LR FIT

Jungmanova 499
Kyjov 697 01

 • InBody 230

Mgr. Ivana Smíšková

 • InBody 230

Nefrologická ambulance Ivančice - B. Braun Avitum

Široká 16,

664 91 Ivančice

Petr Bílek - Osobní trenér a Výživový poradce

Veselí nad Moravou

Petra Fuxová - poradce pro výživu a pohyb

Dobšická 17 
66902 Znojmo

 • InBody 230

Psychologické a nutriční poradenství - Mgr. Ing. Valéria Kolcunová

Lednická 118/43

Břeclav 69006

 • InBody 230

Salon Nefertiti

Brána 2,

Rozdrojovice

 • InBody 230

Sbohemtuky.cz

Na Hrůdách 1147,

690 02 Břeclav

 • InBodyR20

SPORTCOMPLEX

Jana Palacha 121/8 
690 02  Břeclav

 • InBody 230

Vitální svět Čechovka

Čechova 12
Břeclav  690 02

 • InBody 230

Výživová poradkyně Markéta Rozinková

Nová 50,

Velké Pavlovice, 69106

 • InBody R20

Výživový poradce Lubomír Chalupa

Oslavanská 22, Ivančice

 • InBody 230

Zdeněk Vodák masáže-výživa-fitness

Boskovice,

Svatopluka Čecha 30

 • InBody 230

Zdravě ve stravě - Mgr. Pavlína Podloučková

Dolní Lhota 216

678 01 Blansko

ZDRAVÍ JE CESTA - Bc. Dagmar Peková, BSBA

U Tržistě 9,
Břeclav

 • InBody 230