Prečo InBody?

Rýchla návratnosť investície

Analýza (měření na přístrojích InBody) je na celém světe zpoplatněná a díky zvýšenému zájmu lidí své zdraví je o toto vyšetření velký zájem, proto se vám vaše investice velmi rychle vrátí. Přístroje InBody můžete uplatnit v mnoha oblastech zdraví a sportu. Přístroj přesně odhalí, zda vaši klienti cvičili, dodržovali doporučené rady či měli správný příjem bílkovin a tekutin. Ihned uvidíte všechny změny, které se v těle klienta odehrávají při změně stravovacích návyků a při zvýšení pohybové aktivity a můžete tudíž efektivně reagovat na jejich výsledky a motivovat. Zakoupení diagnostických vah se Vám rychle vrátí a vyplatí, jelikož kde je InBody, jsou i klienti.

Vysoká presnosť meraní

Prístroje InBody sú vysokokvalitné a špičkové analyzátory ľudského tela, ktoré ako jediné pracujú technológiou DSM-BIA a pri klinických testoch sa potvrdili zhodné výsledky s prístrojom DEXA. Žiadne iné váhy s bioimpedančnou technológiou tieto porovnávacie štúdie nemajú, nemôžu vám teda zaručiť takú presnú analýzu ako práve váhy InBody.

Meria všetko podstatné

Množstvo tuku v tele

Množstvo svalového tkaniva

Celkovú hmotnosť

Viscerálny (útrobný) tuk

Obvod pásu, bokov, krku a i.

Celková voda v organizme

WHR index, BMI index

Bazálny metabolizmus

Proteíny a minerálne látky

Zrozumiteľný výstup

Vďaka nášmu jedinečnému programu „Body vision“ vám prístroj InBody poskytne zábavné a jednoduché čítanie výsledkov. Výsledky sú doplnené farebnými grafmi a vy môžete sledovať zmeny v telesnom zložení v priebehu času. Softvér umožňuje voľbu českého, slovenského, anglického, nemeckého či ruského jazyka, môžete teda poskytovať výsledky aj vašim zahraničným klientom v ich materskej reči.

Spoľahlivá podpora, ústretová poradňa, vlastná Academy

Ihneď po samotnej kúpe prístroja InBody sa stávate členom „InBody Family“, poskytneme vám komplexné školenie o prístroji InBody, spoľahlivú technickú podporu a tiež odborné poradenstvo v oblasti výživy. Sme tu pre vás na e-maile, telefóne či na Facebooku.

Reference našich zákazníků

Ahoj, volám sa Yveta a čoskoro oslávim svoje päťdesiatiny ? Už viac ako 20 rokov podnikám v oblasti tvarovania postavy a redukcie hmotnosti. Začala som kozmetickým salónom s lymfodrenážou, vacupressom, roleticom, kavitáciou,...

Yveta Skalická - Hradec Králové

čítať celé

Dobrý deň, InBody používame u našich pacientov od novembra 2017.

Nasadenie senzorov a obsluhu vykonáva preškolený personál, ovládanie je logické a intuitívne a po zaškolení nebol problém s používaním.

Vyhodnotenie...

Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

čítať celé